Апеляційний суд відмовився одночасно перевести Кухарчука до СІЗО та звільнити його з під домашнього арешту

Апеляційний суд Черкаської області прийняв “Соломонове” рішення – одночасно відмовив і захисникам арештованого активіста і прокуратурі.
Прокурори вимагали перевести лідера обласного осередку партії “Національний корпус” до слідчого ізолятора, а захисники пом’якшити міру запобіжного захисту.

Одночасно сам заарештований заявив, що судді перебувають під політичним тиском з Адміністрації Президента України і побоялися приймати законне рішення. Кухарчук має наміри добиватися кримінального переслідування тих, хто організував політичні репресії відносно нього та його однодумців. І вважає, що ситуація різко зміниться після 21 квітня – проведення другого туру президентських виборів. Також він виказав переконання в тому, що діючий президент програє вибори.
Нагадаємо, що 9 березня 2019 року представники Національного Корпусі та Нацдружин намагалися поспілкуватися з Петром Порошенко під час передвиборчого туру останнього в Черкасах. Активісти заявляють, що мали наміри лише запитати президента про відрубані руки Свинарчука і корупцію в оборонній сфері країни. Натомість Порошенко втік з Черкас, а між поліцією та активістами сталися сутички. Поліція заявила про майже три десятки постраждалих поліцейських. Прокуратура відкрила кримінальне провадження та заарештувала Кухарчуа та Антона Братка. Але Соснівський суд Черкас визнав обидва затримання незаконними і відправив активістів під домашній арешт. Кухарчука – цілодобовий, Братка – лише в нічний час. Прокуратура намагається змінити запобіжний захист на утримання активістів у слідчому ізоляторі. Натомість протягом трьох тижнів не проведено жодної слідчої дії. Захисники вважають звинувачення абсурдними і вимагають звільнення арештантів.