Несподіванкою для мешканців Благодатного стала звістка про закриття єдиної банківської установи в селі – відділення державного “Ощадбанку”. Це створює незручності для більше тасячі ста пенсіонерів, що мешкають в селі. Адже вони не вміють користуватися сервісами в інтернет, через які в якості альтернативи їм пропонують здійснювати платежі.


Нагадаємо, Благодатнівська сільська рада так і не змогла винести результативне рішення про приєднання села до Черкас або іншого населеного пункту. Натомість ОДА надало пропозиції Кабміну, щоб село увійшло до складу Золотоніської ОТГ. В результаті опитування, проведеного минулого року в селі, більшість мешканців села виявили бажання приєднатися саме до Черкас. Адже від обласного центру до села менше 15 кілометрів по відремонтованій дамбі через Дніпро і добре організоване транспортне сполучення. Крім того, виступаючи перед мешканцями села на зборах громади, міський голова Черкас А.Бондаренко виказав сподівання, що в разі приєднання села до Черкас селянам стануть доступні адміністративні послуги – в селі планується відкриття філії ЦНАП, покращаться за стандартами обласного центру освітні та медичні послуги.
В Золотоніській міськраді вважають, що благодатнівцям було би зручніше входити до складу міста Черкаси, адже близько 500-600 працездатних мешканців села (що є переважною більшістю) працюють в місті Черкаси. Також чимало сільських дітей відвідують спортивні секції та освітньо-культурні заклади саме в Черкасах, дехто навіть відвідує міські школи та дошкільні заклади.
Приєднання Благодатного до невеличкого районного центру ставить під сумнів перспективи розвитку села та перетворює його на ще більш депресивне.

YouTube player

Від antenna