В Черкасах введені ЗНАЧНІ карантинні обмеження

В понеділок, 16 березня 2020 року комісія з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій, а вслід за нею Черкаський міськвиконком прийняв рішення про введення на території міста більш жорстких карантинних обмежень.
Відтепер в місті закриваються всі ТРЦ, спортивні, навчальні, розважальні установи всіх форм власності. Магазинам та закладам громадського харчування, всім без винятку, рекомендовано припинити роботу, крім продовольчих магазинів, аптек та АЗС до окремого розпорядження міської влади.


Обмеження викликані надзвичайною загрозою поширення коронавірусу і мають на меті пригальмувати швидкість розповсюдження інфекції.
Крім того зазначається, що в Черкасах та області не виявлено жодного хворого на коронавірусу інфекцію, однак заходи перестороги вкрай необхідні у зв'язку з тим, що в місті і області мешкає чимало громадян, які повернулися з Китаю та країн ЄС і можуть бути носіями вірусної інфекції.
Контроль за рішенням будуть здійснювати підрозділи національної поліції та муніципальна інспекція. З порушниками будуть проводитися профілактичні та роз'яснювальні бесіди, а після введення змін до законодавства України вони будуть притягатися до адміністративної та кримінальної відповідальності.
Черкаська міська рада закликає Черкащан із розумінням поставитися до необхідних обмежень та дотримуватися до вимог карантину, без необхідності не залишати власні помешкання, проводити час на свіжому повітрі в лісовій або парковій зоні.