черкаська міська рада, сесія, сесійна зала,

Орендарі комунального майна, які припинили роботу на час карантину, сплачуватимуть 1,20 грн у місяць орендної плати

У період карантинних обмежень підприємці, які орендують комунальне майно, сплачуватимуть до бюджету 1,2 грн (з ПДВ) у місяць. Рішення про це ухвалили сьогодні під час сесійного засідання 31 голосами «за».

Виняток становлять організації, для яких і раніше передбачали пільгові умови та ті, які не підпадають під дію обмежень. Це, для прикладу, бюджетні організації, які фінансуються з місцевого бюджету, заклади соціального захисту, заклади освіти, науки, культури, фізкультури і спорту, заклади, в яких організовують роботу з дітьми та молоддю.

Водночас, ті підприємці, які працюють у приміщеннях комунальної власності, утім, не призупинили свою діяльність, як того вимагає заборона, будуть сплачувати повну орендну плату.

За словами директора департаменту економіки та розвитку Ірини Удод, таких представників бізнесу виявлятимуть спільно з управлінням інспектування.

Водночас, вона нагадала, що Кабінет Міністрів України своєю постановою на два місяці звільнив підприємців від плати за оренду землі, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.