На Черкащині лабораторно підтверджені 17 випадків захворювання на COVID-19 (на 28.03.20)

Станом на 28.03.2020 на Черкащині фахівці за останню добу лабораторно підтвердили 17 випадків захворювання на COVID-19.

Про це повідомила очільця департаменту охорони здоров’я Черкаської ОДА Лариса Кошова.

Загалом у лікувальних установах області перебуває 20 осіб під наглядом лікарів. Пацієнти отримують цілодобову медичну допомогу.

У області починають діяти мобільні медичні бригади. Медики здійснюватимуть збір зразків в осіб з підозрою на інфікування COVID-19 задля проведення лабораторних досліджень методом ПЛР. Це зменшить мобільність людей, які мають симптоми гострого вірусного захворювання. Завдяки реалізації алгоритму дій, фахівці мобільних бригад мінімізують поширення COVID-19 на території області.

Нагадую, самоізоляція протягом 14 днів є обов’язковою для всіх громадян, які повернулися з-за кордону. Це допоможе знизити ризик поширення коронавірусної інфекції. Пам’ятайте: у зоні ризику інфікування не лише люди пенсійного віку та особи, які мають хронічні захворювання. Понад 50% хворих на COVID-19 в Україні – люди віком від 18 до 49 років. Не нехтуйте рекомендаціями фахівців: тримайте дистанцію 1,5 метри одне від одного, мийте руки з милом та залишайтеся вдома! При перших ознаках захворювання телефонуйте сімейному лікарю.

Будьте здорові, зміцнюйте імунітет та обов’язково дотримуйтеся правил поведінки під час карантину!