Анатолій Бондаренко, міський голова Черкас, мер Черкас, Bondarenko, відповідь Зеленському,

Кожен із заступників міського голови Черкас бере під особисте кураторство по одному закладу охорони здоров’я міста

Таку інформацію оприлюднив 28 березня міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

«На прямому зв’язку з третьою Черкаською міською лікарнею швидкої допомоги, обласним лабораторним центром, міськими та обласною лікарнями мої заступники будуть цілодобово. Про всі потреби, проблеми, стан пацієнтів та умови праці співробітників мене особисто інформуватимуть щодня», – написав він.

Під особистий контроль міський голова взяв Черкаську інфекційну лікарню, а також загальну ситуацію у всіх медичних закладах Черкас. «Працюємо у цілодобовому режимі, моніторинг проводимо регулярно, реагуємо оперативно», – фактично, дав завдання міський голова чиновникам.

Крім того, анатолій Бондаренко ще раз дав доручення директорам департаментів Черкаської міської ради з понеділка переглянути видатки і відкоригувати міський бюджет так, щоб на потреби медицини спрямувати необхідну суму коштів.

Ну і наприкінці наради міський голова звернувся до черкасців: «Містяни, керівництво міста працює 24 години на добу, щоб тримати епідеміологічну ситуацію в Черкасах під контролем. А свою заробітну плату та премії на цей період спрямовує на потреби закладів охорони здоров’я нашого міста. Посади в такій ситуації мають поступитися місцем обов’язку перед громадою!»

Дивіться також: АНАТОЛІЙ БОНДАРЕНКО ОФІЦІЙНО ПОВІДОМИВ ПРО ПЕРШОГО ХВОРОГО З ПІДТВЕРДЖЕНИМ ДІАГНОЗОМ “КОРОНАВІРУСНА ІНФЕКЦІЯ” В МІСЬКІЙ ІНФЕКЦІЙНІЙ ЛІКАРНІ