У Смілі запрацювали спортивні зали та фітнес-центри

У Смілі запрацювали спортивні зали та фітнес-центри

З 1 червня у більшості областей України перейшли до третього етапу послаблення карантину. Відповідно, серед іншого знято заборони і з діяльності спортивних залів, басейнів та фітнес-центрів. Після тривалої перерви запрацювали ці заклади і у Смілі.

І відвідувачі, і тренери твердять, за час карантину дуже засумували без фізичних навантажень. Тож одразу повернулись до улюблених тренувань. Хоча в умовах карантину залишаються діяти всі протиепідемічні заходи. І їх теж готові дотримуватись.

Відкриття спортивних залів, басейнів та фітнес-центрів наразі неабияк на користь смілянам, переконані тренери. Головне підібрати фізичні навантаження до вподоби та відповідно до стану здоров’я.  Адже після тривалого карантину організм потрібно приводити в тонус.

У спортзалах та фітнес-центрах готові приймати всіх охочих, проте потрібно записуватись заздалегідь. Бо діє вимога, щоб на тренуванні одночасно не було більше 10 осіб. Про всі інші заходи безпеки дбають власники закладів. Адже, покращуючи свою фізичну форму, треба пам’ятати про збереження  свого здоров’я в цілому.