Нацкорпус прибрав незаконний МАФ на Тараскова у ПЗР

Нацкорпус прибрав незаконний МАФ на Тараскова у ПЗР

Стихійний ринок просто під балконами житлових будинків. У Південно-Західному районі Черкас лише за кілька днів на тротуарі та зеленій зоні «виросли» кіоски та торгівельні ятки. 

Місцеві нарікають: прибудинкова територія перетворилась на звалище і заважає постійним шумом, повністю перекривши тротуар та зіпсувавши газон. 

«А тепер здогадайтеся, представнику якої партії належить цей “ларьок”? Дуже багато публічних людей там вже засвітилися, пофотографувалися, був навіть депутат. А толку? Мешканцям пообіцяли, що приберуть, а люди там стоять, викликають поліцію. Управління інспектування розводить руками, бо сценарій банальний, ще й керівник у відпустці. Що я хочу сказати? Вся ця площа біля “Сотого” – це кругова порука політичних, кримінальних та бізнесових еліт. У власників кожного з цих “ларьків” є лобі в міськраді, є юристи, а в декого ще й силова підтримка», – розповідає Костянтин Мірошниченко, представник Нацкорпусу. 

Зрештою, прибрати кіоск власноруч спромоглись активісти Нацкорпусу. Лише за пів години його розібрали та прибрали з пішохідної зони.

«Ми ставимо цій владі ультиматум: або вона розчистить місто від незаконних споруд, або ми воюватимемо з нею безпощадно», – прокоментував лідер черкаського Нацкорпусу Дмитро Кухарчук.