У мера Сміли — нові заступники

8 грудня відбулося позачергове засідання сесії Смілянської міської ради. Менше, ніж за дві години депутати розглянули і проголосували рекордну кількість проєктів рішень. Більшість з них стосувалися земельних питань та виділення матеріальної допомоги смілянам, що опинилися у скрутних життєвих обставинах, переважно на лікування.

Цього дня на розгляд депутатів винесли і питання про затвердження заступників міського голови та керуючого справами виконавчого комітету. Їх кандидатури запропонував Сергій Ананко.

Кандидатуру Олександра Лисенка на посаду першого заступника міського голови Сміли підтримали 26 смілянських обранців. Тож незабаром він змінить основне місце роботи з територіального центру, який він очолював останні роки, на керівну посаду у міській ради.

На посаду заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергій Ананко запропонував кандидатуру директора Смілянської філії Ощадбанку Богдана Дубовського, а на посаду заступника міського голови з гуманітарних питань – кандидатуру директорки школи№3-колегіуму Тетяни Карло. Їх також затвердили цього дня більшістю в міській раді. Керуючою справами виконавчого комітету призначили Оксану Яценко, котра донині очолювала роботу Смілянського відділення Фонду соціального страхування. За її кандидатуру віддали свій голос 31 депутат.