Батьки скаржаться на вчительку 4 класу школи №27 через булінг. Ситуацію розглядала комісія департаменту освіти Черкаської міської ради

Починаючи з другого класу батьки почали підозрювати вчительку у булінгу щодо своїх дітей. Спочатку вони намагалися вирішити ситуацію самостійно, але марно. Згодом батьки звернулися до директорки школи з колективним листом, проте проблему так і не було вирішено.

Згодом батьки звернулися в департамент освіти та гуманітарної політики, внаслідок чого було створено тимчасову комісію.

Тараненко Людмила — вчителька 4-В класу — за словами батьків, практикує додаткові заняття, вартість яких складає 100 грн за урок. Проте батьки скаржаться, що на додаткових заняттях вчителька нічого не пояснює і не дає нових знань. Також батьки помітили, що якщо дитина не ходить на платні уроки, то в неї різко погіршується ситуація з оцінками.

У школі відмовилися коментувати ситуацію, посилаючись на те, що і директор школи, і заступник із виховної роботи перебувають чи то на лікарняному, чи то у лікарні.

Комісія департаменту освіти вирішила рекомендувати директору школи розглянути питання щодо дисциплінарного стягнення до вчительки та заступника з виховної роботи.