Журналісти поцікавилися у містян, чи підтримують вони скасування переходу на літній час. Надіслати друзямFacebookXБільшеTelegramTwitterДрукЕлектронна адреса Навігація записів У Черкасах обговорили перспективи родовищ в області та підписали договір про співпрацю Черкаської ОДА з Державною службою геології та надр України До кінця березня триватимуть ігри Чемпіонату Сміли з волейболу серед аматорських команд