У Черкасах обговорили перспективи родовищ в області та підписали договір про співпрацю Черкаської ОДА з Державною службою геології та надр України

Голова ОДА зазначив, що сподівається на практичну розмову. Наголосив на тому, що в Україні була проблема з отриманням дозволів на розробку родовищ, і сподівається на покращення.

Олександр Скічко подякував керівництву Державної служби геології та надр України за те, що ті обрали першою для зустрічі саме Черкащину.

Роман Опімах розповів про уже відомі поклади та ті, які розробляються. Він наголосив, що це не вичерпний список, адже тут продовжують розвідувати нові родовища. Серед іншого пан Роман розповів про Носачівське титанове родовище, яке понад 10 років розробляла компанія TioFab, LTD. Роман Опімах повідомив, що проект розморозили близько місяця тому, але з компанією TioFab, LTD не знайомий, і наголосив на тому, що далі розробляти родовище буде той, хто інвестує більше грошей.

Наприкінці зустрічі Олександр Скічко та Роман Опімах підписали договір про співпрацю Черкаської ОДА з Державною службою геології та надр України.

Голова ОДА гостям подарував сувеніри з новим брендом області та наголосив на тому, що сподівається зробити Черкащину привабливою не тільки туристично, а й інвестиційно.