У Черкасах СБУ викрила посадовця Держпродспоживслужби на систематичних хабарах

Служба безпеки України викрила посадовця Головного управління Держпродспоживслужби у Черкаській області, причетного до систематичного отримання неправомірної вигоди.

За попередньою версією слідства, держслужбовець категорії «В» вимагав гроші від приватних підприємців. За різні суми хабарів чиновник «гарантував» комерсантам прискорене оформлення фітосанітарних сертифікатів.

Дивіться також: СБУ ВИКРИЛА ПОСАДОВЦЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ НА ВИМАГАННІ ХАБАРА У 20 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

Правоохоронці затримали посадовця згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України у власному кабінеті після одержання частини неправомірної вигоди. У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, фігуранту повідомлено про підозру. Тривають невідкладні слідчо-оперативні дії для встановлення та притягнення до відповідальності інших осіб, можливо причетних до протиправної діяльності.

Операція проводилась спільно з поліцією під процесуальним керівництвом Черкаської обласної прокуратури.

УСБУ в Черкаській області, хабар, Держпродслужба
УСБУ в Черкаській області, держпродслужба, хабар,
СБУ, держпродслужба, хабар,
СБУ, держпродслужба, хабар,

джерело