У 5 суддів та 3 працівників Господарського суду Черкаської області підтверджено захворювання на СОVID-19: суд працює в особливому режимі

У зв’язку із виявленням у співробітників Господарського суду Черкаської області захворювання СОVID-19, посиленням карантинних обмежень та з метою попередження розповсюдження вірусного захворювання на СОVID-19 серед відвідувачів та працівників суду, Господарський суд Черкаської області працює в особливому режимі. Про це повідомляє пресслужба суду.

Вхід до приміщення лише за ухвалою суду за наявності захисної маски. Біля входу розміщена скринька для документів, в якій можна залишити документи для реєстрації. Працівники канцелярії суду оброблятимуть подані документи кожні пів години.

Зі списком судових засідань можна ознайомитись на сайті суду за посиланням: https://ck.arbitr.gov.ua/sud5026/gromadyanam/csz/

Просимо учасників судового процесу подавати всі необхідні документи (позовні заяви, заяви, скарги, відзиви, пояснення, клопотання тощо) в електронному вигляді на електронну адресу суду, через особистий кабінет в системі «Електронний суд», поштою, факсом або залишати в спеціальній скриньці при вході до суду.

Ознайомлення учасників судового процесу з матеріалами судової справи також здійснюється через систему “Електронний суд”.

Участь представників ЗМІ у судових засіданнях лише після реєстрації за телефоном (0472) 33-49-76.