Середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій у січні 2021 року по Черкаській області становила 10460 грн., що в 1,7 рази вище рівня мінімальної заробітної плати (6000 грн).

Серед видів економічної діяльності, найвищою заробітна плата була у фінансовій та страховій діяльності (18,3 тис. грн), у сфері державного управління й оборони (13,6 тис. грн), у сільському, лісовому та рибному господарствах (10,6 тис. грн), на транспорті, у складському господарстві (10,1 тис. грн). Найнижчою – у тимчасовому розміщенні й організації харчування (6,0  тис. грн).

За видами промислової діяльності найвища заробітна плата пропонувалася у сфері постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (12,2 тис. грн), у добувній промисловості (10,5 тис. грн). У середньому по промисловості заробітна плата становила 11,1 тис. грн.

Відділ статистики та прогнозування ОЦЗ

Від editor