На сесії обласної ради 23 квітня виступив нардеп Сергій Нагорняк щодо ситуації з «Черкасиобленерго». Нардеп заявив, що проти приватизації підприємства, і висловив сподівання, що акції перейдуть у комунальну власність.
Олег Петренко розповів присутнім історію діяльності підприємства за колишнього керівництва і запропонував звернутися до ФДМУ з пропозицією передати 45,26% акцій товариства в обласну комунальну власність.