З 11 до 13 червня у Черкасах буде тимчасово заборонено рух автівок деякими вулицями. Зокрема, 13 червня буде закрито бульвар Шевченка від вул. Кривалівська до вул. Казбетська

До уваги жителів та гостей міста Черкаси! Цими вихідними у місті буде проходити спортивно-масовий захід «Черкаси Нова Пошта» (напівмарафон). Відповідно до рішення виконавчого комітету Черкаської міської ради №535 від 02.06.2021, з 11 до 13 червня буде тимчасово заборонено рух транспортних засобів деякими вулицями.

Рух автомобілів вулицею Лазарєва між бульваром Шевченка та вулицею Хрещатик буде заборонено з 18:00 год. 11 червня 2021 року до 18:00 год. 13 червня 2021 року.

Рух автомобілів на час проведення змагань з бігу 13 червня 2021 року з 7:45 до 13:30 години буде ЗАБОРОНЕНО на наступних ділянках:

• Бульваром Шевченка між вул. В’ячеслава Чорновола та вул. Героїв Чорнобиля, не обмежуючи проїзд по вул. В’ячеслава Чорновола та вул. Героїв Чорнобиля.

• Вулицею Смілянською між бульваром Шевченка та вул. Хрещатик.

• Вулицею Хрещатик між вул. Байди Вишневецького та вул. Смілянською, не обмежуючи проїзд по вул. Байди Вишневецького.

Додатково роз’яснюємо, що 13 червня з 7:45 до 13:30 години, проїзд через бульвар Шевченка наступними вулицями буде заборонений:

❌ Кривалівська
❌ Гуржіївська
❌ Пастерівська
❌ Богдана Хмельницького
❌ Митницька
❌ Небесної Сотні
❌ Смілянська
❌ Остафія Дашковича
❌ Лазарева
❌ Байди Вишневецького
❌ Святотроїцька
❌ Михайла Грушевського
❌ Пушкіна
❌ Івана Франка
❌ Університетська
❌ Крилова
❌ Казбетська

У напрямку мікрорайону “Митниця” можна буде доїхати через вулицю Героїв Чорнобиля та вулицю В’ячеслава Чорновола.

За інформацією Патрульної поліції Черкаської області