У Золотоноші пенсіонерка повісилась у власному дворі, а тіло провисіло непоміченим кілька днів

За інформацією Золотоніського відділу поліції, труп виявила далека сусідка, що проїжджала велосипедом повз будинок. У жінки, яка вкоротила собі віку, з родичів був тільки єдиний син.

Він веде розгульний спосіб життя, пиячить, не гемблює наркотиками. Був одружений, але постійні злигодні і сварки так допекли його дружині, що вона зібрала дітей і пішла від нього. Чоловіка навіть ці обставини не змусили не те, що змінити, а бодай хоча б задуматися над своїм способом існування.

Дивіться також: 49-річна суддя з Черкаської області Наталія Кирилюк загинула у Греції: за наявною інформацією, жінка пішла купатися і потонула

Це відверто не подобалося його матері. Свої невдоволення, вочевидь, вона висловила сину і того дня. Зі слів чоловіка, вони начебто посварилися напередодні у будинку, де він мешкав, і власницею якого була його мати, але там не проживала.

Труп жінки провисів на дереві кілька днів. За густою кроною дерева він був непомітний для сусідів. Та вони не могли й запідозрити про нещастя навіть якби чули сварку, адже жінка рідко з’являлася на обійсті.

Відкрито кримінальне впровадження за ст. 115 з відміткою − самогубство. Прикро, що через непорозуміння в родині жінка заподіяла собі смерть. На жаль, такі випадки, як свідчить поліцейська статистика, останнім часом непоодинокі.

джерело