У Черкаській міськраді вирішили, хто вивозитиме негабарит до проведення конкурсу

Вивозити побутові відходи (великогабаритні і ремонтні) у Черкасах буде КП «Черкаська служба чистоти» при допомозі інших комунальних підприємств. Відповідне рішення сьогодні ухвалив виконавчий комітет Черкаської міськради на виконання Протоколу місцевої комісії ТЕБ та НС.

Пізніше буде проведений конкурс, у якому буде визначений переможець, що у подальшому здійснюватиме вивезення усього сміття у Черкасах. Поки що ж це здійснюватиметься силами комунальних підприємств міста.

«Прошу вибачення у жителів за тимчасові незручності. Доведеться трохи потерпіти, поки ми налагодимо нову систему поводження із відходами у Черкасах. Нині черкасці можуть замовляти послугу із вивезення великогабариту та будівельного сміття на КП «ЧСЧ» та у інших приватних перевізників. Наголошую, що виносити таке сміття і складувати його біля контейнерних майданчиків заборонено. За це передбачено штраф.

Дивіться також: Бондаренко: комунальні служби починають вивозити негабарит 

Не потрібно залишати великогабарит і у контейнерах УП «Нова якість» «Благоустрій», як і платити їм за послугу, яку вони не надають. Давайте разом забезпечимо чистоту і порядок у нашому місті!», – зазначає міський голова Анатолій Бондаренко.

На КП «Черкаська служба чистоти» створили «гарячу лінію», за якою можна замовити послугу вивезення великогабаритних та ремонтних відходів: 063-967-99-26.

Нагадаємо, 7 липня Північний апеляційний господарський ухвалив рішення за позовом Черкаської міської ради про розірвання договору про надання послуг з вивезення побутових відходів (великогабаритних та ремонтних) на території міста Черкаси із ТОВ «Управлінська компанія «Нова якість» Благоустрій». 

джерело