Нерідна бабуся Андрійка Лясова перебуватиме під вартою до 29 жовтня — Апеляційний суд черкаської області

10 вересня 2021 року Черкаським апеляційним судом було розглянуто апеляційну скаргу захисника Вікторії Лясової, підозрюваної у вчиненні кримінального правопорушення щодо залишення малолітньої дитини в небезпеці, що спричинило тяжкі наслідки – смерть дитини.

Засідання відбулося у закритому режимі. Про це клопотала сторона захисту, аби запобігти розголошенню відомостей про особисте та сімейне життя.

Дивіться також: Правоохоронці детально розповіли про хід розслідування обставин смерті 7-річного Андрія Лясова (Найважливіше з пресконференції правоохоронців 7 вересня)

Так, захисник підозрюваної вимагав обрати більш м’який запобіжний захід, не пов’язаний з утриманням під вартою підозрюваної. Тоді як Черкаський апеляційний суд залишив без змін ухвалу слідчого судді Соснівського районного суду м. Черкас від 31 серпня 2021 року, за якою до підозрюваної застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Дивіться також: У лікарні помер 7-річний Андрійко Лясов; до помешкання його рідних, які наразі перебувають у СІЗО, почали нести свічки, квіти, іграшки

Термін перебування під вартою – до 29 жовтня 2021 року.

Дивіться також: Семирічний Андрій Лясов, який 24 серпня потрапив до реанімації міської дитячої лікарні в комі, помер через травми голови та крововилив — поліція

фото