Kernel — один із лідерів аграрного ринку України

Kernel побудує сучасний насіннєвий завод у Новодмитрівській громаді

Kernel — один із лідерів аграрного ринку України. Компанія планує побудувати сучасний насіннєвий завод у Новодмитрівській громаді. Проте деякі мешканці побоюються, що він забруднюватиме довкілля сіл.

У Kernel переконують: вони дотримуються сучасних технологій із захисту довкілля. Крім того, підприємство стане потужним платником податків до місцевого бюджету. Наприклад, у Квітневій територіальній громаді Житомирщини мешкають майже 4200 людей. До складу громади входять дев’ять сіл.

Насіннєвий завод компанії Bayer у Почуйках працює кілька років. Це один із найбільших підприємств на території громади. Підприємство є великим платником податків: у 2020 році вони сплатили майже 14 млн грн податків до місцевого бюджету. Також 33 людини з села працюють на заводі. А взагалі по Квітневій ТГ на підприємстві працюють 79 осіб.

Підприємство активно допомагає місцевій громаді. За кошти заводу у Почуйках звели амбулаторію, відремонтували дорогу та регулярно допомагають освітянам. Дитсадку — іграшками та комп’ютерною технікою, школі — мультимедійним обладнанням для покращення навчального процесу.

Місцеві мешканці переконують: насіннєвий завод не забруднює довкілля. Навпаки, виступає за чистоту природних ресурсів.

Схожий завод хоче побудувати і компанія Kernel у Новодмитрівській громаді Черкащини. Воно стане потужним платником податків до місцевих бюджетів.

Боятися зведення такого об’єкту місцевим мешканцям точно не варто: жодної небезпеки довкіллю він не завдасть. Про це говорять фахівці Професійної асоціації екологів України. Адже Kernel спрямовує максимум зусиль на дотримання «зеленого курсу». Компанія орієнтується на роботу провідних світових агрохолдингів.

Це — мрія для України: подібні виробництва провести в нашу країну. Коли підприємство реалізується за найкращими міжнародними стандартами, воно екологічно безпечніше, ніж наявні в Україні.

Компанія отримала нагороду «Екотрансформація». Її Професійна асоціація екологів України вручає лідерам бізнесу, які найактивніше використовують «зелені» технології у виробничому процесі.

Потужне підприємство у громаді — це збільшені податкові надходження. Це нові робочі місця та втілення у життя проєктів, на які завжди бракувало коштів.