войцехівський

11 листопада Віталій Войцехівський склав повноваження Золотоніського міського голови

На позачерговому засіданні сесії Золотоніської міської ради, яке відбулося 11 листопада, депутати розглянули заяву Віталія Войцехівського про складання повноважень Золотоніського міського голови, відповідно до положення п. 1 ч. 1 ст. 79 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні».

Депутати Золотоніської міської ради задовольнили заяву Віталія Войцехівського щодо дострокового припинення повноважень міського голови 23-ма голосами. Іншим присудом переклали тимчасові обов’язки міського голови на секретаря Золотоніської міської ради Наталію Сьомак. Після ухвалення такого рішення, відповідно до ч. 3 ст. 42 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні», Наталія Олексіївна має звернутися до Верховної Ради з клопотанням щодо призначення позачергових виборів Золотоніського міського голови.

Дивіться також: ЦВК ОПРАЦЮВАЛА 100% ПРОТОКОЛІВ ЗОЛОТОНІСЬКОГО ВИБОРЧОГО ОКРУГУ. ПЕРЕМІГ ВІТАЛІЙ ВОЙЦЕХІВСЬКИЙ

9 листопада ЦВК оприлюднила результати проміжних виборів народних депутатів України у ОВО №197. За Віталія Войцехівського проголосували 15 429 виборців (46,1% від кількості виборців, які взяли участь у голосуванні).

Як пояснює сайт ЦВК, у подальшому, відповідно до виборчого законодавства, для реєстрації народним депутатом необхідно подати до ЦВК не пізніш як на двадцятий день з дня офіційного оприлюднення результатів виборів документ про звільнення з роботи (посади), не сумісної з депутатським мандатом, та (або) копію зареєстрованої заяви про припинення дії іншого представницького мандата. Після отримання та розгляду перелічених документів Центрвиборчком ухвалює рішення щодо реєстрації обраної особи народним депутатом України.

джерело