Ігри Воїнів Warrior Games 2022 розпочалися в Орландо, США. Сотні елітних спортсменів, у тому числі з міжнародних країн-союзників США, визначають кращих в адаптивних спортивних змаганнях.
Приймає цьогорічні змагання спортивний комплекс ESPN Wide World of Sports з 19 по 28 серпня.
Участь у Іграх Воїнів-2022 бере й команда України. До складу збірної увійшов черкащанин Артем Лукашук. Він змагатиметься за кількома напрямами: стрільба, трек, волейбол сидячи, баскетбол на візку, регбі на візку.
Артем Лукашук розпочав старти змаганнями з кульової стрільби. Це – новий вид спорту для наших спортсменів, який вони опанували з нуля.
![](https://i0.wp.com/antenna.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/FB_IMG_1661152084503.jpg?resize=640%2C426&ssl=1)
Артем виборов срібну нагороду у кульовій стрільбі з гвинтівки стоячи у відкритій категорії.
Warrior Games 2022 – це щорічна подія, яка вперше відбулася в 2010 році та відзначає стійкість і відданість поранених, хворих і травмованих на дійсній службі та ветеранів військової служби.