Неподалік Кам’янки сьогодні не розминулися дві вантажівки, одна злетіла в кювет та перекинулась. Також у кювет з’їхав легковик, щоб уникнути зіткнення.
Аварія сталася близько 12 години. За 6 хвилин до місця події прибула перша бригада екстренки. Загалом з учасниками ДТП працювали всього три бригади швидкої.
До Кам’янської ЦРЛ медики доправили 48-річного чоловіка у важкому стані. Попередньо у нього діагностували закриту черепно-мозкову травму, переломи, забій внутрішніх органів та забій грудної клітки.
Водій та пасажир з легковика Toyota від госпіталізації відмовилися.
Обидва водії вантажівок загинули під час аварії. Травми, які вони отримали, були несумісні з життям.
![](https://i0.wp.com/antenna.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/FB_IMG_1662475640435.jpg?resize=640%2C905&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/antenna.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/FB_IMG_1662475646198.jpg?resize=640%2C905&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/antenna.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/FB_IMG_1662475652714.jpg?resize=640%2C905&ssl=1)