До 12 років ув’язнення засуджено двох бойовиків так званої «лнр/днр», які брали участь у бойовому протистоянні силам ЗСУ

Досудовим слідством встановлено, що один із посібників терористів вступив до незаконних збройних формувань з початку 2014 року. Він проходив службу на посаді снайпера-розвідника «2-го відділення 2-го взводу розвідувальної роти 4-ї окремої мотострілкової бригади 2-го армійського корпусу народної міліції «лнр».

Там бойовик проводив розвідку щодо українських позицій на користь ворога. Також чинив збройне протистояння, як снайпер.

Читайте також: НА ЧЕРКАЩИНІ СБУ ВИКРИЛА ЧЕРГОВИХ ВОРОЖИХ ПРОПАГАНДИСТІВ ТА КОЛАБОРАНТІВ

Інший бойовик – житель Донецької області, який до 2014 року працював в органах Державної міграційної служби м. Донецьк. Після окупації територій представниками пвседореспублік, він перейшов на бік ворога та очолив посаду начальника відділу міграційної служби у Донецькому гу мвс днр.

На підставі зібраних СБУ доказів, Соснівський районний суд м. Черкаси обох обвинувачених визнав винними за ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній групі чи терористичній організації) Коимінального кодексу України та призначив покарання у вигляді 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Наразі засуджені бойовики переховуються від правосуддя на тимчасово непідконтрольній українській владі території.

Заходи з викриття і розслідування злочинів проводили співробітники СБУ в Черкаській області за процесуального керівництва Черкаської обласної прокуратури.