З 9:45 на Черкащині введені графіки обмеження потужності (ГОП) у повному обсязі — Черкасиобленерго

По Черкаській області 21 жовтня з 7:00 до 22:00 продовжують діяти графіки обмеження електроенергії (ГОЕ). З 9:45 будуть введені графіки обмеження потужності (ГОП) у повному обсязі.

🔴 Звертаємося до усіх громадян Черкащини обмежити використання електричних приладів та прибудинкового вуличного освітлення до особливого розпорядження. Підприємцям Черкащини забороняється використання підсвічування рекламних вивісок, банерів, біл-бордів, моніторів тощо, оскільки це додаткове навантаження на мережі.

⏱ Також наполегливо рекомендуємо підприємцям внести зміни у графіки роботи таким чином, щоб вони не припадали на такий період часу: з 7:30 до 10:00 та з 17:00 до 21:00.

🔴 Зверніть увагу на роботу енергоємних приладів. Зокрема мінімізуйте використання енергоємних електроприладів (електрообігрівачі, бойлери, електроплити, мікрохвильовки, пральні і сушильні машини, електричні духові шафи, посудомийні машини, кондиціонери, пилососи, електрочайники, кавоварки, праски тощо) упродовж доби. При використанні енергоємного електроприладу вимикайте, усі інші електроприлади. Також максимально обмежте використання електроприладів у години пік: з 7:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00.

Нагадуємо, що у разі неефективності ведення ГОЕ і ГОП можуть бути застосовані графіки аварійних відключень (ГАВ).