Нагадуємо, що запустити опалення відразу в усі будинки – НЕМОЖЛИВО❌ Тож закликаємо набратися терпіння та не завантажувати лінії кол-центру типовими дзвінками про відсутність тепла. Поки що з питань опалення просимо телефонувати лише в АВАРІЙНИХ випадках❗

👉 Якщо у вашому будинку система «заповітрилася» – зверніться до своїх сусідів на верхніх поверхах для її розповітрення. Ми ж прийматимемо такі звернення лише після ПОВНОГО подання тепла в усі багатоквартирки (орієнтовно – за кілька тижнів).

ВАЖЛИВО! Надалі поточні та аварійні заявки щодо системи опалення фіксуватиме ЛИШЕ кол-центр🛑 Окрім того, із рештою термінових звернень теж радимо ТЕЛЕФОНУВАТИ, а не писати на месенджер/вайбер/інстаграм. Це пришвидшить їхнє виконання.

📌Нагадуємо: через надскладну ситуацію в країні та постійні обстріли критичної інфраструктури Кабмін закликав ЗАОЩАДЛИВО використовувати ресурси для опалення. Тому температурний мінімум у квартирах цієї зими становитиме 16 ºC, а середній – 18 ºC. Просимо поставитися до цього з розумінням.

Від editor