Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства ліквідовано шляхом приєднання до Державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України»

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07 вересня 2022 року №1003 «Деякі питання реформування управління лісової галузі» Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства (далі – Черкаське ОУЛМГ) ліквідовано. Комісія з ліквідації Черкаського ОУЛМГ займається припиненням діяльності юридичної особи.

Державні лісогосподарські підприємства, діяльність яких координувалася Черкаським ОУЛМГ, ліквідовано шляхом приєднання їх до Державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України».

Реалізація повноважень Державного агентства лісових ресурсів України у сфері лісового та мисливського господарства на території Черкаської, Кіровоградської та Вінницької областей здійснюється Центрально-Західним міжрегіональним управлінням лісового та мисливського господарства (код ЄДРПОУ 44979060, вул. Пирогова, 26, м. Вінниця, тел. 61-17-42).

Інформація щодо Черкаського ОУЛМГ доступна на офіційному сайті Центрально-Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства.

Текст такого змісту відкривається за посиланням сайту Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.