У Черкаській області солдата засудили за розголошення місця розташування частини

Маньківський райсуд Черкаської області визнав військовослужбовця ЗСУ винним у розголошенні інформації про розташування своєї військової частини в умовах війни.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 20 січня.

Чоловік проходив строкову службу на посаді електрика-моториста відділення забезпечення. У період травня-жовтня минулого року хлопець, спілкуючись по мобільному і листуючись у Telegram, неодноразово розповідав про місце знаходження військової частини.

Один раз надіслав своєму батькові відео, на якому зафіксовано місце розташування адміністративних будівель. Також відправляв своєму другові і однокласнику скриншоти із застосунку Google карт з відміченими геоданими адмінбудівель.

У телефонній розмові він розповів дівчині про розташування військової частини і пояснив шляхи під’їзду. Хлопець сказав суду, що у вчиненому щиро розкаявся, усвідомив можливі наслідки своїх дій  і просив суворо його не карати.

Суд призначив 5 років позбавлення волі, звільнивши засудженого від відбуття покарання з іспитовим строком 3 роки. Нагляд за військовослужбовцем, звільненим від відбування покарання з випробуванням, покладається на командира військової частини.