У серпні завершується прийом заяв на оформлення одноразової допомоги в сумі 5000 гривень постраждалим від підтоплення внаслідок підриву Каховської ГЕС.

Цю допомогу люди можуть отримати незалежно від того, чи зареєстровані вони як внутрішньо переміщені особи чи отримують щомісячні виплати на проживання. Однак для цього потрібно подати заяву до 31 серпня 2023 року включно.

Разом із заявою потрібно надати:
• документ, що посвідчує особу чи єДокумент;
• документ, що підтверджує реєстраційний номер облікової картки платника податків;
• свідоцтва про народження дітей.
Заяву можна подати в будь-якому управлінні соціального захисту.

Постраждалі від підтоплення, які мешкають у Черкасах, докладну інформацію також можуть отримати за телефонами громадської приймальні департаменту соціальної політики:
095-200-16-45,
067-509-50-26,
093-296-54-58.

Крім того, Кабінет Міністрів України прийняв Постанову №807 «Про затвердження Порядку надання одноразової грошової допомоги постраждалому населенню внаслідок підриву Російською Федерацією греблі Каховської гідроелектростанції за втрачений врожай».

Розмір допомоги становить 3318 гривень за одну сотку земельної ділянки, на якій втрачено врожай овочів. При цьому допомога надається на площу не більше 20 соток у Миколаївській області та не більше 30 соток у Херсонській області.

Від editor