24 червня, о 18:30, у місті Сміла, на міському пляжі річки Тясмин, під час купання почала тонути 17-річна дівчина. Крики про допомогу почули рятувальники Смілянської станції Черкаської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби, які оперативно відреагували та врятували потерпілу.

Упродовж вихідних в області потонули троє людей

Перший випадок стався у селі Коробівка Золотоніського району, де під час відпочинку на річці Дніпро потонув чоловік. Відділенням підводного розмінування та спеціальних вибухових робіт тіло загиблого знайдено, піднято на берег та передано працівникам поліції.

Аналогічний випадок стався у селі Мошни Черкаського району.

А от на місцевому ставі «Зарембова Гребля» у місті Умань тіло загиблого підняли на берег працівники Комунальної водолазно-рятувальної служби Черкаської обласної ради.

Цього ж дня у селі Летичівка Монастирищенської територіальної громади під час купання у місцевому ставку почав тонути чоловік 1979 року народження. Відпочивальники чоловіка врятували, швидкою його доправлено до лікувального закладу. Підрозділи ДСНС не залучалися.

З початку року на водних об’єктах області зареєстровано 42 пригоди, внаслідок яких 26 осіб загинуло (з них 4 дитини) та 9 осіб врятовано.