На закритому ТГ каналі десять днів тому було опубліковано вражаючий матеріал, що мав на меті дослідити нинішню ситуацію в області та тенденції її розвитку.
Полозов, Яценко, Табурець, Войцехівський. Дискредитація сина очільника ОВА, що живе в Парижі, займається сучасним мистецтвом, але не поспішає стати мобілізованим до ЗСУ. Мультики на нардепа Войцехівського, рейдери, що спокусилися на бізнес Полозова й обшуки в кабінетах ОВА та в фірмах голови фракції СН в Черкаській міськраді. Теорія заколоту чи теорія хаосу? З якими досягненнями Зеленський йтиме на вибори у Черкасах?

Активне цькування голови Черкаської ОВА розпочалося на хвилі кримінального інциденту, що цьогоріч стався у березні — на Золотоніщині рейдери намагались захопили агропідприємство ТОВ «Красногірське». Цей бізнес пов’язують із депутатом Черкаської облради Віктором Полозовим, який, ймовірно, на цей час переховується в росії і тісно пов’язаний їз російським бізнесом — постачання мінеральних добрив. Нині завод належить за документами Полозовій Ользі, дружині бізнесмена. Однак жодних санкцій відносно колишнього очільника обласного осередку Аграрної партії України не вводилося. Принаймні, публічно про це невідомо.
Рейдерство припинило втручання правоохоронців, кількох осіб, що більше схожі на гопників, незабаром судитимуть. Але важко позбутися нав’язливого відчуття, що, розслідуючи цей інцидент, правоохоронці керувалися гаслом “Під час розслідування головне не вийти на самих себе”. У цьому випадку — на босів та політичних патронів. Але це, звісно, лише припущення.
І до речі, це не перший випадок за останні 10 років, в якому фігурував Полозов та його інтереси. Причини такої уваги до бізнесмена — окрема тема.
Цікаво, що на захист бізнесу Полозова активно виступив нардеп із Золотоноші Віталій Войцехівський. Мережа вміщує чимало згадок, які пов’язують Войцехівського та Полозова, але більшість із них можна ідентифікувати як старий передвиборчий чорний піар колишнього нардепа Голуба, зятя заступника Юлії Тимошенко по партії Соболєва, що конкурував на 197-му окрузі з командою Войцехівського. Нардеп представляє партію Слуга Народу, хоча неформально його зв’язують зі скандальновідомим нардепом Антоном Яценком.
Войцехівський виступив з трибуни парламенту, після чого правоохоронці просто звільнили агропідприємство.
Рейдери активно використовували ім’я голови ОВА, начебто, зі слів нардепа, діяли від його імені. Були надані також записи розмов, де про це йшла мова. Також формальна (на нашу думку) власниця заводу Ольга Полозова звинуватила черкаського бізнесмена та голову фракції партії Слуга народу у Черкаській міськраді Араіка Мкртчяна в тому, що, ймовірно, він стоїть за захопленням заводу. Останній категорично спростував ці відомості. Табурець утримався від коментарів, обмежившись лише формальними заявами. Слідство не виявило справжніх замовників інциденту, хоча нещодавно в стінах ОВА відбулася низка обшуків високопосадовців з оточення Ігоря Табурця. Общуки здійснювали столичні правоохоронці, але достеменно невідома причина. Принаймні, поки офіційно. Скажемо так.

Можна довго дискутувати, хто саме бажав відібрати агрофірму у Полозова. Доводилося чути, що навіть це спецоперація ГУР та СБУ з ліквідації російських активів.
Але реалії далекі від чуток. Безумовним залишається лише факт, що звинувачені в рейдерстві особи є, скоріш за все, виконавцями. Це явно не їхній рівень. Тобто, слідство виявилося безпорадним або не в змозі дістати справжніх організаторів? Ага, віримо! Або не захотіло. Що є більш реалістичним поясненням.

Але рано ставити крапку в цій історії. В медійному просторі одночасно з’явився захопливий трилер із багатьма сюжетними лініями та їх відгалуженнями. Після виступу Войцехівського з трибуни ВР, з’явилися кумедні мультики на нардепа, Автори розказували альтернативну біографію депутата та колишнього очільника міста Золотоноша. Не так, щоб особливо цікаво, але ретельно зібрали чутки та намалювали “екшн” програмкою для школярів , що коштує в плей-маркеті 100$ на рік. Скільки заплатив за них замовник, історія замовчує. Але в середовищі місцевого політбомонду пальцями сором’язливо тикають в бік ОВА.
Відповідь не забарилася. З київського медійного задзеркалля з’явилися “журналісти” з довгими “ефірами”, де щедро сипали звинуваченнями Табурця, колишнього контрагента-кредитора Полозова Мкртчяна. Глядачі, що “в темі”, прогнозували наближення розв’язки з взаємними звинуваченнями медіа-фріків у здирництві. Але скандал поступово вщух. Але залишилося відкритим питання: хто замовив Табурця? І тут пальці черкаських “пікейних жилеток” потяглися в характерному жесті в бік Золотоноші.
Ну що, можна розходитися? Ні, декому здалося мало.
Певний час тому в мережу почали активно зливати інформацію про 27-річного сина Табурця, який є студентом, що живе у Парижі та захоплюється сучасним мистецтвом, яке погано корелюється зі світоглядом провінційних гомофобних українців.
Так, тиждень тому в мережу злили відео мистецького хеппенінгу за участю Табурця-молодшого, як той на фоні краєвиду, можливо, Булонського лісу імітує акт народження людини — напівоголений чоловік пролазить крізь рядно, що нагадує жіночий дітородний орган. З позицій толерантної європейської мультикультурності — наче й нічого особливого. З точки зору черкаського талібану — син голови ОВА дискредитує батька. За що, на їхню думку, той має бути звільнений. Ну якась така логіка. Можливо, й дискусія була активнішою без акцентів на мистецькі виверти, але, ймовірно, тут наполіг замовник. За цих умов пригадується славетний нардеп Антон Яценко, всі публічні сварки якого закінчуються звинуваченнями в … Ну, коректно якщо сказати, хто є альтернативним гендером більше. Тому й така концентрація уманського нардепа дозволила висунути припущення, що саме він є поціновувачем та популяризатором мистецтва Діми Табурця. Власне, скандал потрапив на інтернет-сторінки українських видань та нині продовжує набирати оберти, хоча ми не впевнені, що наслідки скандалу відповідатимуть очікуванням авторів. Одночасно в місцевому політикумі заговорили про останні дні перебування Табурця на посаді.
Ми проаналізували джерела розповсюдження компромату, та ви, напевне, будете здивованими…

ДАЛІ БУДЕ ;) і, звісно, першими зможуть прочитати підписники нашого закритого телеграм-каналу. І ми будемо говорити про теорію заколоту.


Попередні матеріали в ТГ можна прочитати тут.  


Від antenna