Двоколісним на роботу: черкасці провели всеукраїнську акцію

Поки місто ще тільки прокидається, а біля будівлі Міськради вже зібрались велолюбителі. Приводом для скупчення такої кількості двоколісних послужила всеукраїнська акція «Велосипедом на роботу». За умовою акції, кожен охочий може приїхати на площу перед Черкаською міською радою і таким чином заявити про себе, як велосипедиста.

Окрім теплого спілкування між однодумцями-велосипедистами, також на учасників акції чекав приємний сюрприз: кава та піца. Це стало можливим завдяки співпраці активістів черкаського велосипедного руху з власниками місцевого бізнесу. За словами адміністратора однієї з черкаських кав’ярень, підтримали акцію тому що ріст популярності велосипеда серед населення – це крок вперед для міста і країни загалом.

Акцію також підтримав черкаський винахідник, мандрівник, творець «Скотчмобілю» Олексій Ганшин. За словами Олексія, велосипед для нього є одним з основних видів транспорту. Додамо, що єдиним представником місцевої влади, хто відгукнувся на акцію став міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. Анатолій Васильович дістався до робочого місця завдяки двоколісному. Також мер запевнив, що влада буде працювати над тим, щоб Черкаси стали справжнім «веломістом».