У передвиборчих Черкасах з’явились антисеміти

– Мені шкода, що мій опонент веде агресивну боротьбу та включає проти мене всі брудні технології. Учора на сайті «Обозрєватель» вийшла «чорнуха» на мене. Ні для кого не секрет, що дане видання, як і сам Одарич, належить Бродському. Я переконаний, що після цієї так званої «публікації», поплічники міського голови спаплюжили 12 моїх агітаційних кубів, тим самим розпалюючи антинаціональні настрої серед мешканців міста.
Я готувався, що перед виборами не всі оберуть чесні методи, та люди врешті-решт заслужили на прозорі передвиборчі перегони, без бруду і чорної пропаганди. Наша команда обрала саме такий шлях.
Тому ще раз повторюся, шкода, що ця агресивна політика зрештою передається на людей. Міський голова має об’єднувати громаду, а не створювати конфлікт на національному рівні.
Всі ми зараз маємо згуртуватися заради спокою і миру в країні. Адже нашими внутрішніми чварами обов’язково скористаються зовнішні вороги, – пише кандидат на посаду міського голови Олександр Радуцький.

Молодіжна збірна поступилася Ісландії у Черкасах

Впʼяте на Центральному стадіоні відбувся міжнародний матч, цього разу між молодіжними збірними України та Ісландії. Гравці національної збірної вдома поступилися гостям з рахунком 1:0. Наступний матч українські спортсмени зіграють у Франції.

Підтримати молодіжну збірну прийшли тисячі вболівальників. Серед поважних гостей – представники місцевої влади, кандидати в депутати та політики. Не пройшов повз і очільник міського осередку ВО «Батьківщина» Роман Діскант.

– Моє дитинство пройшло неподалік Центрального стадіону, тому змалку звик до спорту. Нині я великий любитель футболу та активний вболівальник. Навіть їздив підтримувати наших футболістів з «Динамо» та «Шахтаря» за кордон. Також постійно слідкую за національною збірною, часто відвідую матчі «Черкаського Дніпра». Генеральний директор цього футбольного клубу Володимир Лашкул розвиває місцевий футбол і, мені це дуже імпонує. Я чув, що він пропонує заснувати футбольну академію, ми як депутати будемо активно підтримувати цей проект щодо виділення землі та наповнення організації спортсменами. Вірю, що це буде потужним поштовхом для розвитку футболу на Черкащині, – говорить голова міської організації ВО «Батьківщина» Роман Діскант.

Попри невтішний результат головний тренер української молодіжки Сергій Ковалець задоволений грою підопічних. Роботу над помилками обіцяє провести під час наступних тренувань напередодні гри на виїзді.

Телекомпанія “ВІККА” обдурює черкасців?

Голова Черкаської міської виборчої комісії Анатолій Кошовий висловив ЗМІ своє обурення некомпетентністю журналістів телекомпанії «ВІККА». «Люди вам вірять. То ви ж і людей поважайте. Не вважайте нас бидлом», – зазначив А. Кошовий у своєму зверненні. «Говоріть людям правду. Черкасьці хочуть слухати правду. Життя не треба починати з брехні» Анатолій Кошовий вимагає у телекомпанії «ВІККА» офіційного вибачення в ефірі.