Батьківщинівці навідали кооперативний коледж

Черкаси в окопах

Секретар міськради завітав у “Фотоприлад”

Черкаському коледжу – 95!

Вибори у Черкасах таки відбудуться?

Передвиборчі перегони у Черкасах вже наробили галасу. Бійки, чвари, розпуск ТВК, відмова в реєстрації Сергію Одаричу та його команді – це ще неповний список гарячих подробиць по-черкаськи.

Чи зможуть містяни проголосувати цієї неділі дізнаємося у виборчій комісії.

Сподіваємося, ніщо не зможе завадити вільному волевиявленню черкащан. А тим часом на Соборній площі моляться за чесні вибори.

Теракти вже відбуваються на мирній території

На жаль, в нашій державі стає небезпечним активно відстоювати свою позицію правовими методами. Теракти вже відбуваються на мирній території України, під Києвом. В ніч на 20 жовтня ц.р. в Київській області – за декілька кілометрів від столиці було обстріляно будинок правозахисниці Наталії Аваєвої, а під її машину кинуто бойову гранату. Ці дії кваліфіковано правоохоронцями як замах на життя та теракт.

Раніше постраждала брала участь у судових засіданнях у цивільних справах, в яких фігурували судді Апеляційного суду і посадовці Державного земельного агентства України. До речі, саме Наталія Аваєва представляє інтереси редакції газети «Антена» у позові до департаменту економіки та розвитку черкаської міськради.

Зустріч з мешканцями “Митниці” команди Анатолія Бондаренка

Валентина Ковленко відверто про Романа Шовенка

Відомий журналіст, громадський діяч Роман Шовенко йде у політику. Він є радником голови Черкаської обласної ради і тому ми завітали до Валентини Коваленко, щоб дізнатися, яка у Романа громадська позиція і що він за людина вцілому.
“Романа я знаю півтора року. Йде війна, з’явилося дуже багато проблем, пов’язаних із формуванням армії, допомогою воїнам АТО, переселенцям. У всіх цих процесах Роман Шовенко бере активну участь. Він займається волонтерською діяльністю. Я мала нагоду особисто їздити з ним у зону бойових дій. Він сміливий. Є сміливим журналістом, який не боїться загострювати свій зір на «больових точках» українського сьогодення. І ці проблеми він вирішує через звернення до силових структур, органів місцевого самоврядування, обласної держадміністрації. Так само Роман сміливо озвучує ці проблеми і на сесії обласної ради. Я неодноразово йому надавала слово, оскільки він небайдужий до того, що у нас великі проблеми із Автодором, службою автомобільних доріг. Роман залучає громадських активістів, депутатів, щоб проконтролювати цей процес і законно вирішити ці питання. Зараз суспільство зачекалось чесної правдивої влади, справжніх рішучих лідерів, які допомагають зробити реформи. Тому Роман якраз і є таким: активним, ефективним у своїх діях і кроках. Він є тим молодим лідером, який здатний організувати процес, здатний подивитися на всі проблеми і негаразди, які стосуються нашого українського села. З такою хваткою він досягне багатьох успіхів”.