Смілянські комунальники впоралися з першою стихією

Негода, що почала вирувати в нашому регіоні ще у понеділок пообіді, додала клопоту комунальникам. Проте у Смілі до зустрічі з нею виявилися готовими.

Читати далі Смілянські комунальники впоралися з першою стихією

Обов’язкове застосування реєстраторів розрахункових операцій для фізичних осіб – підприємців відтеміновано НА РІК

Відповідний закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо лібералізації застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку та скасування механізму компенсації покупцям (споживачам) за скаргами щодо порушення встановленого порядку проведення розрахункових операцій частини суми застосованих штрафних санкцій» (на базі проекту №4439д) ухвалила Верховна Рада України, повідомляє «Закон і Бізнес».

Читати далі Обов’язкове застосування реєстраторів розрахункових операцій для фізичних осіб – підприємців відтеміновано НА РІК

Олександр Якимович розповів, чи вважає себе успішним, за що його можна любити і що найбільше цінує в людях

Топ-фотограф Черкас Олександр Якимович в інтерв’ю розповів, чи вважає себе успішним, за що його можна любити, що найбільше цінує в людях, які щоденні ритуали приносять йому задоволення та поділився яскравим спогадом із дитинства.

Читати далі Олександр Якимович розповів, чи вважає себе успішним, за що його можна любити і що найбільше цінує в людях

У Черкасах зібралась перша сесія міської ради з новими депутатами

Голова Черкаської міської територіальної виборчої комісії Денис Бобер розпочав сесію міської ради, він повідомив про результати місцевих виборів. У сесії взяли участь 41 депутат та міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Читати далі У Черкасах зібралась перша сесія міської ради з новими депутатами

З 16 січня 2021 року мова обслуговування споживачів – українська

Відповідно до статті 30 Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”, всі надавачі послуг, незалежно від форми власності, зобов’язані обслуговувати споживачів і надавати інформацію про товари і послуги державною мовою. У супермаркеті та в інтернет-магазині, у кав’ярні, банку, на АЗС, в аптеці чи бібліотеці, де б ти не був — обслуговування має бути українською. Лише на прохання клієнта його персональне обслуговування може здійснюватися іншою мовою.

Майстер-клас Іванни Єрмілової: краса власноруч, що надихає

У Смілянській дитячій книгозбірні відновили творчі зустрічі з юними читачами. 27 листопада на майстер-клас відвідувачів центральної дитячої бібліотеки запросила Іванна Єрмілова. Її вироби — прикраси, виконані в різних техніках — вразили учениць навчально-виховного комплексу «Лідер» своєю довершеністю і естетичністю.

Читати далі Майстер-клас Іванни Єрмілової: краса власноруч, що надихає