У Черкасах триває онлайн-голосування за проєкти Громадського бюджету міста

Голосування триватиме до 14 грудня включно, проголосувати можна лише онлайн, одразу за чотири проєкти.

Читати далі У Черкасах триває онлайн-голосування за проєкти Громадського бюджету міста

Діти з проблемами зору вчились ліпити трипільські статуетки з глини

Майстер-клас провели до Дня інклюзивної освіти у Черкаському обласному краєзнавчому музеї, на нього завітали вихованці КЗ “Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради”.

Читати далі Діти з проблемами зору вчились ліпити трипільські статуетки з глини

Поблизу Золотоноші двоє чоловіків загинули через зіткнення їхньої автівки з вантажівкою

4 грудня о 10:19 диспетчер екстренки прийняла виклик про аварію на виїзді із Золотоноші в бік Києва. Повідомили, що під фуру заїхав легковий автомобіль і в ньому перебувають дві особи непритомні.

Читати далі Поблизу Золотоноші двоє чоловіків загинули через зіткнення їхньої автівки з вантажівкою

У Черкасах щодень 40 тяжкохворих пацієнтів із COVID-19 отримують кисень завдяки кріоциліндрам, встановленим коштом управлінської компанії «Нова якість»

У Черкасах щодень 40 тяжкохворих пацієнтів із COVID-19 отримують життєво необхідний кисень завдяки кріоциліндрам. Їх установили в інфекційній та Першій міській лікарнях коштом управлінської компанії “Нова якість”. Усі роботи обійшлися в 900 тисяч гривень. На благодійний проєкт із забезпечення лікарень витратили кошти з прибутків компанії, а не з нарахувань мешканців.

Читати далі У Черкасах щодень 40 тяжкохворих пацієнтів із COVID-19 отримують кисень завдяки кріоциліндрам, встановленим коштом управлінської компанії «Нова якість»