У Смілянському центральному міському парку культури і відпочинку влаштували весняну толоку

16 квітня в Смілянському центральному міському парку культури і відпочинку влаштували справжню весняну толоку. Озброївшись граблями, мітлами, сокирами, лопатами та іншим інвентарем, з пів сотні працівників виконавчого комітету долучились до прибирання нижньої частини парку.

Читати далі У Смілянському центральному міському парку культури і відпочинку влаштували весняну толоку

Міський голова створив комісію, яка розслідуватиме факти зловживання чиновниками міської ради при виділенні земельних ділянок, у тому числі — учасникам АТО

Якщо такі факти зловживань у черкащан є, міський голова порадив не мовчати і повідомляти про це, а причетні чиновники будуть відсторонені від займаних посад на час проведення службових розслідувань.

Читати далі Міський голова створив комісію, яка розслідуватиме факти зловживання чиновниками міської ради при виділенні земельних ділянок, у тому числі — учасникам АТО

У Черкасах патрульні обстежують стан міських автодоріг

Упродовж квітня співробітники відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції в Черкаській області проводять комісійний огляд вулично-шляхової мережі. Усі виявлені недоліки фіксуються в актах огляду і передаються власникам об’єктів, які повинні вжити заходів для їхнього усунення.

Читати далі У Черкасах патрульні обстежують стан міських автодоріг

ПАТ «Черкасиобленерго» продовжує оновлення парку техніки та автоматизацію виробничих процесів

З метою поліпшення якості розподілу електричної енергії для споживачів Черкаської області, а також автоматизації та модернізації усіх виробничих процесів ПАТ «Черкасиобленерго» постійно працює над оновленням парку спеціалізованої техніки. Нині в рамках Інвестиційної програми на 2021 рік для виконання ремонтних робіт на кабельних лініях електропередачі 10/0,4 кВ придбали сучасний міні-екскаватор.

Читати далі ПАТ «Черкасиобленерго» продовжує оновлення парку техніки та автоматизацію виробничих процесів

Черкаські оперативники затримали зловмисника, який наніс підлітку ножове поранення неподалік АЗС у Черкасах

Як встановили працівники карного розшуку, потерпілий отримав ножове поранення в живіт під час конфлікту, який виник через те,  що, проїжджаючи на велосипеді, підліток зачепив одного перехожого. 

Читати далі Черкаські оперативники затримали зловмисника, який наніс підлітку ножове поранення неподалік АЗС у Черкасах

Черкаську будівельну компанію “Паритет 777”, яку створили ветерани АТО, знищують корумповані правоохоронці на замовлення конкурентів

Ветерани стали на захист будівельної компанії у конфлікті з правоохоронцями. Головною метою створення черкаської будівельної компанії ТОВ “ПАРИТЕТ 777” була саме реабілітація та соціальна адаптація ветеранів бойових дій на Сходу України.

Читати далі Черкаську будівельну компанію “Паритет 777”, яку створили ветерани АТО, знищують корумповані правоохоронці на замовлення конкурентів