Рятувальники врятували 25 осіб на пожежі в уманському гуртожитку

Ввечері 7 вересня до Центру управління в надзвичайних ситуаціях надійшло повідомлення про пожежу в кімнаті 4-поверхового гуртожитку Уманського університету садівництва.

Читати далі Рятувальники врятували 25 осіб на пожежі в уманському гуртожитку

На 20° гарячіша вода: «Нова якість» промиває будинкові бойлери

Управлінська компанія промиває бойлери у багатоквартирних будинках, аби мешканці отримували більш якісні послуги, адже після цієї процедури із кранів тече у середньому на 10-20°С гарячіша вода.

Читати далі На 20° гарячіша вода: «Нова якість» промиває будинкові бойлери

У Художньому музеї побралися уродженка Ефіопії і черкащанин

Черкаський художній музей ще у 2018 році започаткував проведення урочистих шлюбних церемоній. За цей час не одна закохана пара відзначила свій особливий день у мистецькій атмосфері.

Читати далі У Художньому музеї побралися уродженка Ефіопії і черкащанин

У справі загиблого хлопчика призначено 11 експертиз, причину трагедії поліцейські зможуть озвучити тільки після отримання результатів усіх експертних досліджень

7 вересня в Черкаській обласній прокуратурі відбувся брифінг щодо стану розслідування кримінального провадження, відкритого за фактом отримання тілесних ушкоджень 7-річним хлопчиком.

Читати далі У справі загиблого хлопчика призначено 11 експертиз, причину трагедії поліцейські зможуть озвучити тільки після отримання результатів усіх експертних досліджень

«Нова якість» пояснила, які 14 послуг входять у тариф, а також скільки щомісяця збирає, витрачає та накопичує будинок

Одні будинки збирають на управління кількасот гривень щомісяця, інші – десятки тисяч. Та незалежно від суми нарахувань мешканці всіх багатоквартирок вимагають відповіді на одне й те ж питання: «На що витрачають їхні кошти?». Тому пояснюємо, які ж 14 послуг входять у тариф, а також скільки щомісяця збирає, витрачає та накопичує будинок.

Читати далі «Нова якість» пояснила, які 14 послуг входять у тариф, а також скільки щомісяця збирає, витрачає та накопичує будинок