Сучасне освітлення з підсвіткою 16 пішохідних переходів відтепер влаштовано на Пастерівській

Під час облаштування вулиці було встановлено 22 металеві оцинковані опори, 22 LED-світильники (Ampera Mini/24L) ТОВ “Шредер” потужністю по 55 Вт. та 22 LED-знака “Пішохідний перехід”.

Читати далі Сучасне освітлення з підсвіткою 16 пішохідних переходів відтепер влаштовано на Пастерівській

Через аварію на газопроводі будинку на Смілянській, 121 без газу лишилися співвласники 10 помешкань

Витік стався через пошкоджену корозією газову трубу, а пожежа виникла через підпал: хтось вирішив перевірити наявність витоку газу відкритим вогнем.

Читати далі Через аварію на газопроводі будинку на Смілянській, 121 без газу лишилися співвласники 10 помешкань

Втратила чинність Інструкція про встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та їх закріплення межовими знаками. Що змінилося для землевласників?

Відповідно до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 13.08.2021 втратила чинність Інструкція про встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та їх закріплення межовими знаками від 18.05.2010 № 376 (далі – Інструкція) – про це повідомляє на своєму офіційному сайті Держгеокадастр.

Читати далі Втратила чинність Інструкція про встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та їх закріплення межовими знаками. Що змінилося для землевласників?

Велодоріжка вздовж вул. Чехова: місія не може бути виконана?

Дурневі закон не писаний, якщо писаний, то не читаний, якщо читаний, то не зрозумілий, якщо зрозумілий, то — не так. Саме так можна охарактеризувати ситуацію з новоствореною велодоріжкою вздовж вул. Чехова.

Читати далі Велодоріжка вздовж вул. Чехова: місія не може бути виконана?