Ювілей: Смілянській школі №2 – 80!

У колі дружньої творчої шкільної родини відзначили ювілей Смілянської загальноосвітньої школи №2. 80 років – це не лише історична віха, а й межа, перетнувши яку, можна оцінити пройдений шлях, здобутки, визначити плани на майбутнє.

Тож святкування з нагоди ювілею рідного навчального закладу в школі №2 організували за філіжанкою чаю. Першою до відвертої розмови запросили директора школи.

Цього дня з гордістю відзначили, що у Смілянській школі №2 і досі працюють педагоги з 20-річним стажем роботи і єдиним записом в трудовій книжці. На заході були присутні і ветерани педагогічної праці, котрі пам’ятають школу №2 ще в повоєнний період, з балконами, які з часом довелося демонтувати.

Привітати школу, робота в якій дала новий гарний досвід, прийшли і ті, хто розпочинав тут свій трудовий шлях.

Найкращі побажання  на адресу смілянської школи №2 цього дня лунали і від колег з інших навчальних закладів міста.

Міський голова Сміли Олексій Цибко також приїхав привітати колектив школи №2 з ювілейним днем народження навчального закладу. Зі свого боку пообіцяв матеріальну підтримку та вручив грамоти і подяки кращим працівникам.

Життя школи сьогодні – це натхнення, розвиток і професіоналізм. Головний її шлях пролягає від творчого вчителя до творчого учня. Для майже 300 учнів сьогодні школа №2 – це зона творчості і комфорту. Нині Смілянська школа №2 – це школа довіри і життєтворчості, що продовжує впевнено крокувати вперед.