Робота кипить

Цього тижня розпочато підготовчі роботи для заміни пошкоджених труб каналізаційного колектора на розі вулиць Гоголя-Пастерівська. Щоб забезпечити водовідведення на час ремонту колектора, комунальники монтують насоси та обвідні лінії. Їх має бути дві: по вул.Гоголя діаметром 600 мм, протяжністю 160 метрів, другу – по вул. Пастерівська діаметром 150 мм, протяжністю 80 метрів.

Наразі водоканалівці вирішують питання з підключенням до електричних мереж насосів для перекачки стоків, а також перекрили рух "квадратом" цього перехрестя (Шевченка-Благовісна - Піонерська- Р. Люксембург). Доки не запущено обвідні лінії, колектор наразі працює у звичайному режимі, - інформує КП "Черкасиводоканал".

«Все профессии важны…»

Електрики, швачки, водії, кухарі – це неповний список спеціальностей, яких потребує черкаський ринок праці. У розпалі вступна кампанія, коли абітурієнти обирають свої майбутні професії. Більшість намагається вступити до вищих навчальних закладів на престижні спеціальності. В той час аудиторії професійних училищ та технікумів пустують.

За словами директора міського центру зайнятості Оксани Щербак, станом назараз на обліку перебуває понад 5 тисяч безробітних, в більшості це жінки. Нині в базі даних нараховується 474 вакансії, з яких понад 50% - для робітників, 177 пропозицій для службовців і лише 36 для осіб без професії.

“Донбас” vs “Автомайдан”: частина 2

Друга частина з`ясовування стосунків поміж добровольчим батальйоном та черкаським Автомайданом. Причиною конфлікту стала підвищена цікавість Автомайдану до автомобілів підрозділу. Наостанок хлопці порозумілись та потисли один одному руки. Кожен має займатись своєю справою. Автомобілі Національної гвардії повинні перевіряти військові органи.

Школа №3 отримала сучасний спортмайданчик

Ремонт спортивної зали затягнувся, тому учні займатимуться фізкультурою просто неба. Секретар міської ради Олександр Радуцький та заступник міського голови Станіслав Овчаренко вже протестували штучне покриття, учні теж у захваті. Це ще не всі приємності. Незабаром для першачків покладуть нову підлогу, кошти на це вже спрямували.

Втім школа потребує і подальшого фінансування, вона знаходиться у серці міста та не є його окрасою. Розбитий фасад та старі вікна не додають ошатності. Тож представники міської влади поспілкувались із керівництвом навчального закладу щодо його нагальних потреб та пообіцяли й надалі сприяти їх вирішенню.

Наноасфальт?

На Черкащині винайшли унікальний спосіб для ремонту дорожнього покриття. Невідома суміш з властивостями, як у пластиліну замінила асфальт. В такий спосіб Черкаський облавтодор та Золотоніські підрядники вирішили полагодити дороги. Такого ми ще не бачили.