Держпродспоживслужба рекомендує утриматись від вживання води, купання, вилову риби та випоювання худоби в акваторії річки Рось

9 червня у Вінницькій області, внаслідок аварії автомобіля з хімікатами, в річку Рось потрапили небезпечні пестициди та стимулятори росту для сільгоспрослин.

З метою попередження виникнення отруєнь та негативного впливу на умови життєдіяльності людей, Держпродспоживслужба вживає заходи посиленого нагляду за вживанням води

Лабораторіями Держпродспоживслужби проводяться лабораторні дослідження води, взятої з річки Рось, та питної води з водопроводу.

Дивіться також: Держпродспоживслужба попереджає про ризики зростання захворюваності на гострі кишкові інфекції

На UA:Черкаси пройшов тренінг для журналістів

На базі регіонального мовника Черкас UA:Черкаси обговорили можливості залучення позаштатних журналістів для роботи в рамках проектів НСТУ.

Також лекції для медіаспільноти Черкас провела Марія Фрей, генеральна продюсерка регіонального мовлення НСТУ, та член правління ПАТ «НСТУ» Роман Вінтонів.

Роман Вінтонів є ведучим популярного гумористичного телешоу «#@)₴?$0», тому селфі з ним було «маст хев» для місцевих медійників.

У Смілі облаштували зону відпочинку «Графський парк»

Не чекаючи, доки високопосадовці знайдуть у міському бюджеті кошти на реалізацію громадського проекту з  облаштування зони відпочинку на узбережжі Графського озера, що біля стадіону «Авангард», сміляни почали діяти самостійно. Після того, як інформацію поширили в соцмережах, закликавши долучитися усіх небайдужих, відгукнулось чимало людей.

Різного віку, різного соціального статусу та різних політичних поглядів… Більше півсотні смілян 8 червня взялися до роботи.

Нині пані Леся переконана, що після облаштування даної території, частіше сюди приходитиме відпочивати з власними дітьми.

Робота знайшлася усім. Діти і жінки викопували та збирали коріння, чоловіки встановлювали футбольні ворота, натягували волейбольну сітку та аби територія освітлювалась в темну пору доби,  бетонували стовпи під вуличні ліхтарі, що живитимуться сонячною енергією.

Першими новим змінам щиро зраділи діти. Вони одразу ж почали освоювати територію, засипану новим піском. Здійснилася і мрія 11-річного Ігоря, котрий давно хотів, аби тут встановили футбольні ворота.

Ще сміляни планують спільними зусиллями встановити тут лавки для відпочивальників, грибки, нові роздягальні та вбиральні. Тож якщо влада обіцянку свою виконає і гроші все ж таки  виділять з місцевого бюджету на реалізацію даного проекту, то їх обов’язково використають.

Нині ж завдяки небайдужим левову частину робіт з облаштування зони відпочинку на узбережжі Графського озера завершили. Тепер думають про те, яким чином уберегти нові конструкції від вандалів, котрі заради розваги досить часто нищать те, що могло б служити громаді роками.

На греблі Канівської ГЕС у зв’язку з ремонтом дороги та перекриттям одної зі смуг введено реверсний режим руху

На греблі канівської ГЕС введено реверсний режим руху
у зв’язку з ремонтом дороги та перекриттям одної зі смуг.

Дмитро Кухарчук заявив про те, що балотуватиметься кандидатом у депутати по черкаському ВО №194 як самовисуванець

Дмитро Кухарчук заявив про те, що балотуватиметься кандидатом у депутати по черкаському ВО №194 як самовисуванець