Черкаський симфонічний оркестр подорослішав і став академічним

Високе звання присвоєно Міністерством культури України з нагоди 25-річчя колективу. За роки існування його репертуар поповнився сотнями шедеврів класичної музики.
Коли виступає Черкаський симфонічний оркестр концертна зала щоразу переповнена вдячними глядачами. Аудиторія широка – від освітян та творчої інтелігенції до керівників підприємств і представників бізнесу. Опікується колективом уже 25 років поспіль художній керівник та головний диригент, заслужений діяч мистецтв України Олександр Дяченко. Завдяки йому самобутність, емоційність та глибина звучання оркестру здобули високу оцінку багатьох відомих музикантів.
Тісно взаємодіє з колективом і художній керівник філармонії, народна артистка України Лідія Зайнчківська. Вона – і глядач, і критик. Радіє за музикантів і пишається спільною роботою.
Черкаський симфонічний оркестр веде активну концертну діяльність, про що свідчать виступи в багатьох містах України, а також у Франції, Польщі, Латвії, Литві та Італії. На меті – концерти у європейських містах з відомими музикантами. Адже найбільша винагорода артиста – це любов глядача і оплески.