Депутати Черкаської міськради перевірили роботу Третьої міської лікарні

Під час нещодавньої сесії Черкаської міської ради, один з депутатів озвучив депутатський запит, в якому йшлося про трагічну смерть пацієнта Третьої міської лікарні. 8 лютого 2017 року швидка доставила чоловіка у медичний заклад із підозрою на інфаркт. Проте на той момент відповідного спеціаліста на місці не знайшлося, тому пацієнта поклали в інфарктне відділення. Окрім цього постраждалому, згідно процедури, зробили експрес-аналіз, який визначає точний діагноз. Така процедура в середньому займає 15 хвилин, проте тоді на результат чекали три дні. На думку родини загиблого, смерть міг викликати збій у лікувальному процесі. Також родичі пацієнта стверджують, що вносили оплату за перший день лікування, що суперечить програмі бюджетних видатків на лікування хворих у невідкладних станах.

Тож в рамках депутатської перевірки, чиновники вирішили перевірити інформацію щодо кількості ургентних хворих за перший квартал 2017 року та кількість грошей використаних на їхнє лікування. Проте медики наголошують на тому, що видатків з бюджету не вистачає на якісне лікування хворих.

В свою чергу міський голова Черкас Анатолій Бондаренко дав доручення директору департаменту охорони здоров’я провести службову перевірку щодо факту смерті пацієнта лікарні та доповісти про це на найближчій сесії міськради.

Читайте також: В Україні стартувала програма «Доступні ліки».