Працівники «ЧПК» попереджають про рейдерське захоплення підприємства

Аби привернути увагу до проблеми колектив компанії вийшов на акцію громадської непокори на вул. Смілянську, неподалік від місця роботи. Декілька десятків громадян з транспарантами на півгодини зупинили рух транспорту однією з основних магістралей міста. Вони вимагають від влади та правоохоронних органів реакції на беззаконня.

Із достовірних джерел стало відомо, що на підприємство готується наліт підготовлених «тітушок». Рейдери керуються рішенням Київського апеляційного господарського суду, який задовольнив вимоги тільки одного кредитора – «Альфа-Банку».  На підприємстві вважають, що заангажованість суду є очевидною. Тому працівники звернулось із відповідними заявами  в антикорупційне бюро, СБУ, Генеральну Прокуратуру. Реагування поки що немає.

Головним кредитором «ЧПК» є державна фіну станова «Укрексімбанк», яким було видано кредит під заставу всього цілісного майнового комплексу. «Альфа–Банк» в забезпечення кредиту не має нічого, окрім неймовірної нахабності в загарбницьких діях щодо компанії.

Як відомо, 2 роки тому «Альфа-Банківці», які вже ствержують, що вони «не є російським банком», найняли 60 тітушок із Житомирщини, які рознесли вщент прохідну підприємства та викрали майно. Правоохоронці так і не знайшли належного способу реагування на  таке невігластво. Кримінальне провадження за фактом розбійного нападу на підприємство було закрито.

Тож працівники «ЧПК» просять владу про підтримку, а правоохоронців закликають вчергове не зганьбитися. Черкаси ризикують втратити ще одне підприємство, а 600 жителів міста – роботу і будь-які засоби існування.