У Черкасах презентували переможців інкубатору громадських проектів

Активні жителі міста Черкаси продовжують реалізовувати ідеї покращення міського простору. Так в рамках інкубатору громадських проектів “Ідея – Дія – Результат”, який вже третій рік поспіль проводить громадська організація «Промолодь», всі бажаючі могли запропонувати свої проекти та бачення покращення життя у місті. За трьохрічний строк життя інкубатору, в місті вже було реалізовано 21 проект різного напрямку, це і з галузі екології, здорового життя та культури.

Переможцями цьогорічного конкурсу громадських ініціатив стали 7 проектів, які найбільше вразили журі. Це різноманітні за наповненням ідеї, але вони мають спільну мету – зробити наше місто кращим та цікавішим.

Серед таких і «Студія елементарного музикування для дітей». Творці цього проекту спробують створити простір для емоційного відпочинку дітей та їхніх батьків, а також, за допомогою музичних інструментів, про стимулювати креативний потенціал дітей.

Авторка проекту “Сімейне інтерактивне ігрове шоу “PROсті відповіді на складні питання” Людмила Марченко розповіла, що ідея створення такого шоу з’явилась після того як побачила, що більшість батьків мають прогалини у власних знаннях, тому коли діти їх питають про щось – вони подекуди не знають відповіді на елементарні запитання.

Тому пані Людмила планує створити простір для дітей та дорослих, де б вони могли пізнавати щось нове або згадати вже забуте.

Викладачка психології одного з черкаських вишів загорілася метою створення у Черкасах осередку неформальної психологічної освіти, де всі бажаючі можуть отримати корисну інформацію у доступній формі та незвичним способом. Тому з’явилася ідея «Вуличного психологічного університету».

Всі 7 переможців конкурсу невдовзі вирушать у міста Люблін та Краків, де вони зможуть перейняти досвід польських колег у реалізації подібних громадських ініціатив.

Читайте також: Черкаський театр повертається у рідні стіни з Наталкою Полтавкою.