Розгляд апеляційного подання захисту Вадима Мельника відбудеться у форматі відеоконференції

7 червня Апеляційний суд Черкаської області мав розглянути подання захисту підозрюваного в організації вбивства корсунського журналіста Василя Сергієнка – Вадима Мельника. Нагадаємо, що це вже другий розгляд апеляції зі сторони захисту підозрюваного. Тоді активісти не допустили виконання рішення суду щодо зміни запобіжного заходу на домашній арешт для Вадима Мельника.

На цей раз перед початком розгляду справи, адвокат підозрюваного подав суду клопотання, в якому йшлося про те, щоб дозволити проведення судового процесу без участі його підзахисного, а саме в режимі відеоконференції. Адвокат Гончар мотивував це тим, що його клієнту загрожує небезпека з боку громадськості. Представники прокуратури заперечували та стверджували, що адвокат не подавав додаткових заяв щодо забезпечення охорони йому та його підзахисному.

Після декілька хвилинної наради, судді прийняли рішення задовольнити клопотання захисту підозрюваного та перенесли засідання на 9 червня.

Присутніх обурило таке рішення. Вони спробували заблокувати вихід Мельнику, проте це не дозволили зробити правоохоронці, через що виникла штовханина.

Зрештою активісти вирішили заблокувати виїзд автозаків з території суду. Згодом вони запалили шини.

Читайте також: Придніпровський суд обрав запобіжних захід у вигляді тримання під вартою терміном на 60 днів без можливості внесення застави для Вадима Мельника, якого підозрюють в організації викрадення і вбивства журналіста Василя Сергієнка.