Працівники «Черкасиобленерго» приїхали у Київський апеляційний господарський суд, проте судове засідання так і не відбулось

21 червня о 9 годині ранку у Київському апеляційному господарському суді мав відбутися розгляд справи щодо оскарження рішення загальних зборів акціонерів ПАТ “Черкасиобленерго” від 13 лютого цього року, на яких була знята з посади екс-директорка ПАТ Світлана Кузьмінська і більшістю голосів, 71%, був обраний Олег Самчук. Співробітники «Черкасиобленерго» вирішили організовано завітати на судове засідання, адже і без того розгляд справи затягується. Однак виявилось, що засідання не буде, адже головуюча суддя захворіла. Тож «обленергівці», влаштувавши пікет під стінами суду, вимагали пояснень.

Зрештою до людей ніхто не вийшов та не пояснив причину хвороби судді саме перед початком розгляду справи. Це вкрай обурило мітингарів.

Не отримавши ніякого результату та відповіді, черкасці вирішили пройти у будівлю суду та зустрітись із керівником установи. Під час розмови з головою Апеляційного суду Олегом Хрипуном виявилось, що суддя Смірнова дійсно на лікарняному, проте аж із 19 червня. На логічне запитання, чому не попередили, що засідання переноситься, чиновник відповів, що не може відповідати за роботу кожного свого підлеглого.

У результаті суд так і не відбувся. «Енергетики» розцінили це як свавілля суддів та зрив відродження підприємства.

Читайте також: Працівникам ПАТ «Черкасиобленерго» розпочато погашення заборгованості по заробітній платні.