У черкаських дитсадках незаконно вимагають довідки про епідоточення дітей

Інформацію до редакції телеканалу «Антена» надіслали батьки одного з дошкільних навчальних закладів міста з інформацією, що адміністрація дитсадка неправомірно вимагає від них довідку про епідоточення малюка. Наші кореспендонти з᾽ясували, чи зобов᾽язані батьки надавати документальне підтвердження про стан здоров᾽я дитини, якщо вона не відвідувала заклад понад три дні.

Отримана відповідь від міського департаменту освіти і гуманітарної політики містить посилання на наказ профільного міністерства «Про затвердження інструкції охорони життя і здоров᾽я дітей у дошкільних навчальних закладах». Але цей документ вже понад рік як скасований.

Зауважимо, що телеканал повторно звернувся до Міністерства освіти і науки з проханням більш детально роз’яснити черкаським посадовцям ситуацію з довідками. Відповідь однозначна: «Діти після тимчасової відсутності у дошкільному закладі приймаються без медичних довідок за умови відсутності явних ознак захворювання».

Фактично, вимога довідки про епідоточення є неправомірною і навіть, можна сказати, самоуправством або перевищенням повноважень збоку адміністрації.

Успіхи черкаських дитячих садочків.